Nowoczesny wymiar betonu architektonicznego - Modern Line Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

Kolekcja Modern Line to linia produktów z betonu architektonicznego ubranego w mocny i oszczędny design w skandynawskim stylu, które kreują nową wizję elegancji.Obecna na polskim rynku od dwóch lat polska marka oferuje produkty, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Minimalizm i porządek w formie idące w parze z łamaniem utartych schematów w podejściu do tworzenia produktów z betonu zaowocowały wyjątkowymi projektami mebli i nawierzchni. Modern Line zaskakuje, zmieniając to, co znane, w wyjątkowe.

Efektowny design stołów, stołków, ławek, donic i nawierzchni to wynik nowoczesnej receptury betonu. Pozwoliła ona na stworzenie produktów o wyjątkowo gładkiej fakturze, różnych kształtach, fakturach oraz grubościach. Produkty cienkościenne Modern Line - kolekcja mebli Gravity, płyta i ława Slim, meble Focus oraz niektóre donice Regular - posiadają zredukowaną do 2 cm grubość przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych.

Kolekcja Modern Line dowodzi, że beton architektoniczny to materiał wyjątkowo uniwersalny. Jego surowe piękno doskonale wpisuje się w otoczenie naturalne, idealnie współgra również z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Portfolio marki pokazuje, jak dobrze beton architektoniczny prezentuje się z drewnem lub filcem, że umożliwia tworzenie różnorodnych faktur i szlifowanych powierzchni.

Modern Line to kolekcja produktów z betonu architektonicznego o spójnej minimalistycznej stylistyce. Powstają w technologii ręcznego odlewania i występują w kilku monochromatycznnych kolorach. To linia nowoczesnego stylu i awangarda myślenia o przyszłości. Porządek w formie, precyzja w wykonaniu i łamanie utartych schematów. Modern Line przekształca znane w wyjątkowe.

www.modernline.info.pl

Chcesz zostać Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań?

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do profesjonalnych projektantów i architektów, to Studio Dobrych Rozwiązań jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki Partnerstwa w naszej inicjatywie. Studio Dobrych Rozwiązań to doskonały sposób na promocję Twojej oferty

Skontaktuj się z nami!

Jesteś architektem?

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się

Relacje z poprzednich edycji