Poznaj markę ART PLATINO - już 26 kwietnia w Warszawie!

Marka ART PLATINO należy do grupy Blue Water, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów łazienkowych.

Stale udoskonalany park maszynowy oraz technologia produkcji pozwalają podkreślić jakość i wzornictwo wyrobów. Design baterii i akcesoriów odpowiada światowym trendom wzornictwa. Dzięki współpracy włoskich i hiszpańskich projektantów udało się połączyć funkcjonalną nowoczesność z wyważoną elegancką klasyką.

ART PLATINO oferuje:

- Perfekcyjnie gładkie, aksamitne w dotyku wykończenia powłoki baterii dzięki technologii Ultra-SOFT,
- Trzywarstwową powłokę galwaniczną (miedź, nikiel i chrom) wykonaną z wysoką precyzją.
- Odlewy produkowane za pomocą komputerowo sterowanych maszyn HYUNDAI, co zapewnia najwyższą jakość i szczelność korpusów baterii.
Potwierdzeniem wysokiej jakości elementów tworzących baterie łazienkowe jest 5-letnia gwarancja na szczelność, głowice, korpus oraz powłokę.

Marka ART PLATINO nieustanie się rozwija. Podczas produkcji kładzie nacisk na wysoką użyteczność swoich wyrobów, ich funkcjonalność i styl. Różnorodny asortyment firmy jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów, a jakość pozwala cieszyć się naszymi wyrobami przez wiele lat.

Z ofertą marki będziecie mieli okazję zapoznać się podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie już 26 kwietnia. Zarejestruj się na spotkanie!

Chcesz zostać Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań?

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do profesjonalnych projektantów i architektów, to Studio Dobrych Rozwiązań jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki Partnerstwa w naszej inicjatywie. Studio Dobrych Rozwiązań to doskonały sposób na promocję Twojej oferty

Skontaktuj się z nami!

Jesteś architektem?

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się

Relacje z poprzednich edycji