Salon Impero Style partnerem Strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie!

Salon Impero Style przy ulicy Mełgiewskiej 7b w Lublinie to najnowszy oddział firmy Impero. Ekspozycja salonu to kilkadziesiąt boksów z kompleksowymi aranżacjami łazienek. Dzięki zróżnicowanej ofercie salon może zaproponować atrakcyjną propozycję dostosowaną do potrzeb Klientów.

Jesteśmy bezpośrednim importerem płytek ceramicznych z Włoch, Hiszpanii, Niemiec. Najnowsze trendy i ekspozycja w różnej stylistyce jest inspiracją dla osób, które chcą odmienić swoją łazienkę. Fachowe doradztwo i możliwość wykonania wizualizacji łazienki to kompleksowa pomoc podczas doboru odpowiednich produktów. Poza płytkami w salonie zaprezentowana jest szeroka oferta armatury, ceramiki, wanien, kabin prysznicowych. Na ekspozycji armatury można znaleźć produkty najbardziej topowych marek, takich jak Grohe, Hansgrohe, Kludi, Tres, w obszarze ceramiki Villeroy&Boch, Vitra, Duravit, GSI, Koło. Kabiny prysznicowe to głównie Atrium, Huppe oraz Ronal. Ponadto, posiadamy szeroki wybór wanien takich producentów, jak: Duravit, Kaldewei, Riho, Koło oraz Jacuzzi. Współpraca z doświadczonymi projektantami oraz fachowcami pozwala na profesjonalne doradztwo i pomoc w stworzeniu wymarzonego wnętrza.

KONTAKT

Impero Style Lublin
ul. Mełgiewska 7b, 20-209 Lublin
godziny otwarcia: pon-pt 9:00-19:00,  sobota 9:00-15:00
tel. +48 81 469 87 80
www.impero.com.pl

Chcesz zostać Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań?

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do profesjonalnych projektantów i architektów, to Studio Dobrych Rozwiązań jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki Partnerstwa w naszej inicjatywie. Studio Dobrych Rozwiązań to doskonały sposób na promocję Twojej oferty

Skontaktuj się z nami!

Jesteś architektem?

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się

Relacje z poprzednich edycji