Sieć salonów ELEMENTS Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań!

ELEMENTS  to najprostsza droga do nowej łazienki i energooszczędnego domu. Salon ELEMENTS to miejsce wyjątkowe, bo stworzone z pasją i z zamiłowaniem do szczegółu. Kreatywność i wieloletnie doświadczenie to cechy, które nas wyróżniają.

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek, to również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji i wentylacji a wszystko to połączone z jedyną w swoim rodzaju profesjonalną i kompleksową obsługą. Dzięki naszej wieloletniej i bliskiej współpracy z architektami, projektantami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi łatwo, bezstresowo i bez zbędnych komplikacji  stworzymy dla Ciebie wymarzoną łazienkę. Nasze motto „Genialnie proste z ekspertami Elements” możesz potraktować dosłownie.

KOMFORT NA PIERWSZYM MIEJSCU!

Większy komfort w Twoim domu? Nowoczesna łazienka? Dzięki ELEMENTS to genialnie proste! W towarzystwie czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i energii pomożemy Ci w wyborze produktów i znalezieniu rozsądnych oraz innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

W ELEMENTS znajdziesz wyjątkowy wybór tego, co stanowi o komforcie w Twoich czterech kątach. Szeroki wachlarz produktów daje pewność, że wybierasz spośród najlepszych. Znajdziesz u nas zwycięzców Design Awards, nowości, bestsellery i produkty rekomendowane przez naszych ekspertów.

NOWOŚĆ - TYLKO W ELEMENTS! VIGOUR WHITE – WIELE MOŻLIWOŚCI. 

Linia WHITE (producent VIGOUR GmbH) jest odzwierciedleniem Twojej osobowości i stylu. W szerokiej palecie produktów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

VIGOUR white to idealny reprezentant najnowszego trendu w designie uznanego za styl wyposażenia łazienek XXI wieku – soft puryzmu. To doskonałe połączenie tendencji geometrycznych i stylu organicznego. Jego kształty wywodzą się z form geometrycznych, ale jednocześnie są miękkie. Zadbano tu o doskonałe proporcje. Wszystkie zaokrąglenia są idealnie wyprofilowane, przejścia i łuki łagodne, a powierzchnia doskonale biała, gładka – jak lustro wody. Nie zatracono jednocześnie geometrycznej struktury, która daje poczucie pewności, solidności produktu. 

Design WHITE jest doceniany przez ekspertów na arenie międzynarodowej. Został uhonorowany nagrodami Plus X Award, Good Design i German Design Award. W Polsce seria ta otrzymała główną nagrodę w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2017 organizowanym przez wydawnictwo PUBLIKATOR Sp. z o.o., w kategorii „Całościowe aranżacje łazienek”. Dodatkowo wanna owalna wolnostojąca Vigour white zdobyła wyróżnienie w kategorii "Przestrzeń łazienki" w prestiżowym konkursie DOBRY DESIGN 2017.

PRZYJDŹ DO ELEMENTS. POZNAJ VIGOUR WHITE 

ELEMENTS – ŚWIAT PEŁEN EMOCJI.

 

 

więcej na: www.elements-show.pl 

Chcesz zostać Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań?

Jeśli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do profesjonalnych projektantów i architektów, to Studio Dobrych Rozwiązań jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, by poznać warunki Partnerstwa w naszej inicjatywie. Studio Dobrych Rozwiązań to doskonały sposób na promocję Twojej oferty

Skontaktuj się z nami!

Jesteś architektem?

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Serdecznie zapraszamy!

Zarejestruj się

Relacje z poprzednich edycji